IBM Lotus rendszergazda (távmunka) (107 látta)

Magyarország
2019-02-11

Lotus Notes/Domino és ezeken futó alkalmazások üzemeltetési, karbantartási és felhasználó támogatási feladataira keresünk rendszergazdát részmunkaidős távmunkában.

Feladatok:

  • Lotus rendszer és az ezeken futó alkalmazások installálása Linux szerverre, munkaállomásra;

  • rendszer beállítások felhasználói igények szerint;

  • Dominó adminisztrátori feladatok;

  • működési hibák feltárása és elhárítása;

  • együttműködés, kapcsolattartás IBM supporttal;

  • felhasználók bevezetése az alkalmazás használatába, folyamatos támogatásuk;

  • oktatások, tréningek tartása, felhasználói dokumentáció karbantartása.

Elvárások:

  • Lotus Notes/Domino adminisztrátori ismeretek, tapasztalat;

  • érdeklődés, szakmai elhivatottság;

  • jó kommunikációs és dokumentációs készség;

  • angol nyelvű dokumentációk megértése;

  • önállóság, kezdeményezőkészség.

Előnyt jelent:

  • IBM Lotus Notes/Domino alapú rendszerek üzemeltetésében, adminisztrációjában szerzett gyakorlat;

  • IBM Certified System Administrator for Lotus Notes and Domino;

  • alapfokú Designer ismeret;

  • egyéb Linux levelező rendszerek ismerete, üzemeltetésükben szerzett gyakorlat;

  • oktatói tapasztalat;

Amit nyújtunk:

  • Munkavégzés: távmunkában, felhasználók Nyíregyházán;

  • Egyéb informatikai kompetenciák és igény esetén a megbízás kiterjesztése további feladatokra;

  • korrekt, teljesítményarányos díjazás.

A jelentkezéseket a hr02[kukac]domino-mail.hu e-mail címre várjuk.

A pályázata tartalmazza:

  • a részletes fényképes önéletrajzát,

  • a végzettségét igazoló okiratok másolatát,

  • motivációs levelet;

  • referenciákat, ajánlásokat, az eredményeket bemutató egyéb anyagokat.