HR asszisztens (149 látta)

Ha érdekel a HR világa, és kamatoztatni szeretnéd a toborzás-kiválasztásban szerzett ismereteidet/tapasztalatodat, csatlakozz hozzánk!

A W-Protect Kft. pécsi székhelyére részmunkaidős HR asszisztenst keresünk!

Feladatok:

  • álláshirdetések megfogalmazása és feladása
  • új toborzási csatornák keresése
  • beérkező jelentkezők előszűrése
  • jelöltekkel való kapcsolattartás, pályázók értesítése
  • munkaügyi adminisztrációban való részvétel

Amit kérünk:

  • toborzás-kiválasztásban szerzett tapasztalat
  • önállóság és megbízhatóság, pontos munkavégzés
  • pozitív, megoldásközpontú hozzáállás
  • szakirányú végzettség előnynek számít

Amit kínálunk:

  • vidám, jó hangulatú munkahelyi légkör, fiatalos csapat
  • változatos feladatok napi 4 órás munkaidőben
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • nyitott, rugalmas vezetőség
  • barátságos munkakörnyezet

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet:

Jelentkezési határidő: 2018.10.31.

ÁLLÁS LEJÁRT