Hőkezelő-operátor (74 látta)

A MAGYARMET Finomöntöde Kft. a több mint 35 éves öntészeti múltjával és high-tech 3D prototípusgyártási technológiájával garantálja munkavállalóinak és vevőinek a szakértelmet és a prémium minőséget.

A magas hozzáadott értékű szériagyártása és az intelligens 3D nyomtatási technológiája által a szakma pedig a világ vezető precöntödéi között tartja számon a céget. Fő vevői bázisa Európában van, de Malajziától az Egyesült Államokig a világ minden tájára szállít be öntvényeket.

Családi vállalatként kitűzött célja, hogy a több mint 200 embert átfogó cégstruktúrában családok generáció találják meg számításaikat stabil munkahelyükként vagy a tanulók akár szakmai gyakorlataik biztos bázisaként.

Gondoskodjon Ön is arról, hogy munkájával hozzájárulhasson vevőink és munkavállalóink elégedettségéhez, tegyük együtt az ügyfeleket a magyar(MET) minőség rajongóivá! Csapatunk támogatására képzett és motivált munkatársakat keresünk. Bicskei kiválóan képzett csapatunkat még tovább szeretnénk erősíteni és ehhez azonnali hatállyal lehet, hogy épp Önre van szükségünk mint:

Hőkezelő-operátor

Feladatok:

  • hőkezelési adagok összeállítása
  • a kiadott technológia szerint a hőkezelés elvégzése,berendezések programozása
  • hőkezelő berendezések felügyelete
  • baleseti,munka- és tűzvédelmi utasítások betartása

Elvárások:

  • három-műszakos munkarend vállalása
  • minimum szakmunkás végzettség ipari területen,(hőkezelő,lakatos,gépész,kohász,stb..)
  • megbízható precíz munkavégzés
  • új területek,technológiák iránti érdeklődés

Előnyt jelent:

  • ipari gáz-és olajtüzelő berendezés-kezelő képesítés
  • targonca vezetői engedély
  • darukezelői képesítés

ÉS AMIT MI KÍNÁLUNK ÖNNEK:

100 % magyar kézben lévő családi vállalatként biztos munkahelyet, igényes munkakörnyezetet, jó helyi légkört biztosítunk. Munkatársaink széleskörű, hosszú távú szakmai képzésben részesülnek és a precíziós öntés különleges világát ismerhetik meg. Mindezeken kívül előre kiszámítható, javadalmazást kínálunk ebben a munkakörben.

SZÁLLÁST BIZTOSÍTUNK!

Felkeltettük érdeklődését? Várjuk jelentkezését!

Küldje el önéletrajzát a hr@magyarmet.hu címre. További információért kérjük, hívja munkatársainkat a +36 22 566 321 vagy 22 566 392–es telefonszámon. Bízunk benne, hogy találkozunk!