Hitelügyintéző-Pénztáros (31 látta)

68 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, több mint 1100 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét. A több mint 29 éves múlttal rendelkező Vöröskő Kft. a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

Győri üzletünkbe

Hitelügyintéző-Pénztáros

munkatársakat keresünk!

Feladataid:

  •          Pénztárgép pontos kezelése
  •          A vásárlók magas színvonalú kiszolgálása
  •          Számlák kiállítása
  •          Hitelértékesítés
  •          Hiteldokumentáció készítés
  •          A hitelügyintézés adminisztratív feladatai
  •          Bankokkal való kapcsolattartás
  •          Banki adminisztrációs felület kezelése

Elvárásaink:

  •          Érettségi bizonyítvány
  •          Kereskedelmi tapasztalat
  •          Felhasználói számítógépes ismeret
  •          Jó kommunikációs készség
  •          Stressztűrő képesség

Előnyt jelent:

  •          Műszaki cikkek ismerete
  •          Értékesítésben szerzett ismeretek
  •          Pénzügyi, banki ismeretek
  •          PSZÁF hatósági vizsga

Amit kínálunk:

  •          Versenyképes jövedelem
  •          Folyamatos szakmai fejlődés
  •          Stabil cégháttér
  •          Fiatalos, dinamikus csapat
  •          Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Győr