HEGESZTŐ (115 látta)

Géza fejedelem utca 18.
2019-04-16

AZ INDUCTOR KFT.

HEGESZTŐ

munkatársat keres

Az Inductor Kft. tevékenysége indukciós hevítési technológiák és berendezések fejlesztése, gyártása. Szolgáltatásunk felöleli a tervezés, kivitelezés, karbantartás feladatait, valamint a technikai szaktanácsadást is. Dinamikusan bővülő csapatunkba keresünk elhivatott munkatársakat.

Munkaköri feladatok:

  • gépszerkezetek hegesztése AWI hegesztővel

Amit elvárunk:

  • hegesztő szakképzettség
  • műszaki affinitás
  • fegyelmezett, precíz, minőségi munkavégzés
  • minőség orientált szemlélet
  • problémamegoldó képesség
  • jó terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • szakmai tapasztalat
  • önálló alkotó képesség

Amit kínálunk:

  • főállású munkaviszony (napi 8 óra)
  • a versenyszférában átlag feletti jövedelem
  • teljesítményalapú premizálás
  • munkába járás költségtérítése
  • biztonságot nyújtó jogi háttér
  • rendezett munkakörülmények
  • folyamatos szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
  • csapatmunkában való részvétel
  • változatos munkavégzés

Munkavégzés helye:

Inductor Kft. telephelye Diósd, Géza fejedelem utca 18.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a peto.adrien@inductor.hu e-mail címre várjuk.

ÁLLÁS LEJÁRT