Házi gondozó (170 látta)

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

– idős ember házi gondozása, ellátása,
– háztartásvezetés, bevásárlás
– mindennapi élet megkönnyítése, segítségnyújtás

Bérinformációk

1100-1800 EUR / hó

Egyéb béren kívüli juttatások

-Karácsonyi és szilveszteri extra juttatás 30€/nap

-Új ember ajánlása 75€

-Pozitív visszajelzés a családoktól 50€

-Ausztria területén ingyenes szállítás a családhoz

-Ingyenes szemináriumok és továbbképzések

-Ingyenes osztrák SIM kártya

-Minden ország nyelvére kiállított szakácskönyv osztrák ételek elkészítéséről

Információk a kiválasztási folyamatról

-A jelentkezéshez szükséges papírok eljuttatása után német telefonos interjú

– azonnali kezdési lehetőség
– hosszú távú munkaviszony
– megbízható, rendezett munkakörnyezet

Szállítmányozás, utaztatás

-Magyarországról az irodáig ( Schweschat ) önköltséges 5 és 50 € között

-Nyugat Dunántúlon háztól -házig szolgálat az ország másik részén megadott pontokon áll meg a céges busz.

-Buszaink biztosítottak, illetve vizsgázott lisensel rendelkező sofőrök vezetik.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

-gyakorlattal tapasztalattal rendelkező

-házi betegápolói oklevél

-középfokú végzettség érettségivel
-OKJ
-főiskolai végzettség

Beszélt nyelvek

Német nyelv – Küszöbszint (B1)

Készségek és személyes tulajdonságok

– szakirányú (egészségügyi) végzettség
– empátia, segítőkészség
– releváns szakmai tapasztalat előny, de nem feltétel

A cég rövid jellemzése

A Cura Domo olyan cég, aki már 15 éve az osztrák piacon professzionális 24 órás házi betegápolással foglalkozik, több mint 900 pacienssel és több mint 2000 ápolóval rendelkezik. Schwechati irodánkban kollégák saját anyanyelvükön tudnak kommunikálni, problémáikat megosztani és kollegák segítőkészségével együttműködni.

Az alkalmazottak száma

közel 2000 fő

A cég címe

Cura Domo GmBh Himbergerstraße 14

2320 Schwechat

Magyar Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Srágliné Takács Katalin

Tel.: +3670/629-9338
E-mail: ungarn@cura-domo.at

ÁLLÁS LEJÁRT