Gyengeáramú / Biztonságtechnikai szerelő (105 látta)

Gyengeáramú / Biztonságtechnikai szerelő

Feladatok:

Gyengeáramú hálózatok/ rendszerek (strukturált hálózatok, CCTV, beléptető, riasztó, tűzjelző, kaputelefon, sorompó rendszerek) telepítése, karbantartása, szervízelése

Minimum követelmény:

Vagyonvédelmi és biztonságtechnikai rendszerekkel való tapasztalat

Számítástechnikai alapismeretek (Word, Excel, Internet használata, hálózati alapismeretek)

Önálló precíz munkavégzés, probléma megoldó készség

B kategóriás jogosítvány

Előny – de nem alapfeltétel:

Biztonságtechnikai rendszertelepítő jogosultság

Elektronikai műszerész végzettség

Villanyszerelői végzettség

Tűzvédelmi szakvizsga

Emelőgép kezelői szakvizsga

Angol nyelv alapfokú ismerete

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelem, fizetésen kívüli juttatások

Munka eszközök, felszerelések, szerszámok (Laptop, Mobil, szerszámok, védőfelszerelések)

Céges gépjármű

Biztos vállalati háttér

Önéletrajzzal, bérigény megjelöléssel: allas@pana-tech.com

ÁLLÁS LEJÁRT