Gyártáselőkészítő (33 látta)

Az MSK Covertech-Group nemzetközi tevékenységet folytató csomagoló-gépgyártó vállalat németországi központtal. Nyírbátori székhelyünk kulcsfontosságú szerepet tölt be a cégcsoport életében, ahol közel 350 fő munkatársat foglalkoztatunk. Az itt gyártott ipari csomagológépeket és szállító rendszereket a világ szinte minden pontján használják üzleti partnereink. A piaci elvárásoknak és ügyfeleink követelményeinek megfelelve cégünket tovább kívánjuk fejleszteni, ezért

Gyártáselőkészítő

(Gépgyártástechnológus mérnök)

munkatársat keresünk nyírbátori gyáregységünk számára.

Feladatok:

  • A gépalkatrészek gyártási technológiájának fejlesztése, gyártás-előkészítési tevékenységének elvégzése
  • Irányításban való részvétel a már meglévő technológiák (művelettervek, darabjegyzékek) adaptálását gyártó berendezéseink korszerűsítésének megfelelően
  • Az egyes alkatrészek normaidejének meghatározása
  • A külső- és belső termelési folyamatok koordinálása

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség (Dipl./Msc./Bsc. elsősorban géptervező, szerszámgéptervező, gépgyártástechnológia), államilag elismert technikusi minősítés vagy azzal egyenértékű képzettség
  • Optimális esetben termelő vállalatnál szerzett 2-3 év releváns szakmai tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk.
  • Rugalmasság, flexibilitás és kifejezetten gyakorlatias gondolkodás.

Előny:

  • Szakmához kapcsolódó szabványok, biztonságtechnikai előírások ismerete
  • AutoCAD és/vagy Inventor vagy hasonló tervező programok ismerete
  • CAD CAM programok ismerete
  • Hegesztett szerkezetek gyártásában szerzett tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer felhasználásában való jártasság
  • társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás írásban és szóban egyaránt

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes feladatkör, mellyel Ön is fejlődhet
  • Karrierépítési lehetőség az MSK cégcsoporton belül, világszerte
  • Fiatal, motivált, rugalmas csapat, erős csapatszellem
  • Pozitív, támogató vállalati légkör
  • Az egész vállalatnál jellemző, gyakorlatban is működő Kulturális Értékek
  • Elvárásoknak megfelelő bérezés

Ha érdeklődik a társaságunknál meghirdetett pozíció iránt, ne habozzon felvenni velünk a kapcsolatot. Látogasson el honlapunkra, s jelentkezzen on-line a www.msk.hu – n keresztül. Töltse fel Önéletrajzát és Motivációs levelét magyar és angol/német nyelven.

ÁLLÁS LEJÁRT