Gépkezelő (79 látta)

A Lászlópack Kft. Magyarország piacvezető nyomdaipari vállalata.

Cégünk gyártókapacitásának bővítése miatt munkatársakat keres az alábbi pozíció betöltésére:

Gépkezelő ( nyomdai segédgépmester, laminálógép-kezelő, tekercsvágógép-kezelő )

Feladatok:

Nyomdai segédgépmester

  • Alap- és segédanyagok bekészítése a soron következő munkához
  • A főgépmester munkájának támogatása a gépbeállításban, gépkezelés
  • Nyomat követése, ellenőrzése a gyártás során

Laminálógép-kezelő

  • Laminálógép beállítása, kezelése
  • Elkészült tekercsek ellenőrzése

Tekercsvágógép-kezelő

  • Tekercsvágógép beállítása, kezelése

Elvárások:

  • precizitás, következetesség,
  • többműszakos munkarend vállalása
  • minimum szakmunkás vagy más középfokú végzettség
  • előképzettség nem szűkséges, betanítás a helyszínen

Amit kínálunk:

  • kezdő fizetés nettó 200 000 Ft, a próbaidő után nettó 230 000 – 250 000 Ft
  • havi cafeteria
  • év végi bónusz
  • fejlődési, előrelépési lehetőség
  • szállás munkásszállón vagy albérlet támogatása

Önéletrajzokat a következő címre várjuk: munka@laszlopack.hu

Tel: 34 348 578 hétköznapokon 10-14 óráig

ÁLLÁS LEJÁRT