GÉPJÁRMŰVEZETŐ (SOFŐR) (220 látta)

A Váci Egyházmegye Szamaritánus Szolgálat Intézményfenntartó Központ fenntartásában lévő Otthon Szociális Szolgáltató pályázatot hirdet Nevelőszülői Hálózatában

GÉPJÁRMŰVEZETŐ (SOFŐR)

munkakör betöltésére.

A munkajogviszony időtartama: határozatlan idejű jogviszony

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

A munkavégzés helye: változó helyszínek, többnyire a Hálózat területe, ill. Közép-Magyarország

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

Az intézmény ellátásában lévő gyermekek, nevelőszülők, munkatársak szállítása, egyéb, intézményvezető által engedélyezett szállítások. Feladata továbbá az általa vezetett 9 személyes kisbusz karbantartásának, tisztításának, üzemképes állapotának, ill. a szállítással kapcsolatos iratanyag folyamatos vezetésének biztosítása.

Munkabér és juttatások:

A munkabér és az egyéb juttatások megállapítása a Kjt. és az Otthon Szociális Szolgáltató szabályzataiban foglaltak alapján.

Pályázati feltételek:

– minimum 8 általános iskolai végzettség,

– minimum B kategóriás jogosítvány, legalább 10 éves vezetési tapasztalat,

– erkölcsi feddhetetlenség.

Előnyt jelent

– kisbusz vezetésében szerzett tapasztalat,

– PÁV vizsga,

– középfokú végzettség,

– plébánosi, lelkészi ajánlás.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

Fényképes szakmai önéletrajz, végzettséget igazoló okiratok, jogosítvány másolata.

Jelentkezni lehet az intézmény levelezési, vagy email címén :

Otthon Szociális Szolgáltató 1182 Budapest, Ganz Ábrahám u. 34/a.

otthon.szocialis.szolgaltato@gmail.com

Érdeklődni lehet az intézmény telefonszámán: 06-1-294-6420

Jelentkezési határidő: 2018. 08. 10.

ÁLLÁS LEJÁRT