Gépjárművezető – Raktáros (120 látta)

Gépjárművezető – Raktáros

A munkakör megnevezése: Gépjárművezető – Raktáros

A munkavégzés helye: Győr, Ipari park

Munkaidő:  napi 8 órás, határozatlan idejű

Bruttó bér:  megállapodás szerint

Feladatkör, kompetenciák

– A raktár által összeállított áru kiszállítása belföldön,
– Kiszállított áru mennyiségi és minőségi átadása, anyagmozgatás, rakodás
– Esetenként a kimenő szállítmányok előkészítése (dobozolás, csomagolás, raklapos összekészítés)

Pályázókkal szembeni követelmény:

– B kategóriás, érvényes vezetői engedély
– Releváns szakmai tapasztalat
– Megbízhatóság
– Jó kommunikációs készség
– Önállóság
– Rugalmasság

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel

A pozíció betöltésénél előnyt jelent:

– Győri lakhely
– Budapesti helyismeret

Elvárt készségek:

– Stressz tűrés, pontos munkavégzés
– Megbízhatóság, felelősségtudat
– Jó fizikum, állóképesség

FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZOKAT VÁRJUK FIZETÉSI IGÉNY MEGJELÖLÉSÉVEL

Hirdető cég

Győri kereskedelmi cég részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióra.

A jelentkezők önéletrajzát az alábbi címre kérjük továbbítani:

E-mail: ujmunkatars2019@gmail.com