Gépjármű értékesítési munkatárs (30 látta)

Miskolc - Opel Sajó
2018-07-13

A nagymultú Opel Sajó, Magyarország egyik legmodernebb Opel márkakereskedése, bővülő miskolci csapatába keres gépjármű értékesítési munkatársat.

Feladatok:

  • Az ügyfél igényeinek legjobban megfelelő gépjármű kiválasztása és értékesítése
  • Ügyféltárgyalások maximális minőségű lebonyolítása
  • Ügyfélelégedettség mérése
  • Használt gépjárművek beszámítása
  • Gépjárműátadási dokumentációk kezelése
  • Feladatok és munkafolyamatok adminisztrálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Kimagasló kommunikációs képesség szóban és írásban
  • Nyitottság a technológiai újdonságok elsajátítására
  • Határozott, hiteles fellépés
  • B kategóriás jogosítvány megléte, vezetési tapasztalat
  • Ügyfél-centrikus magatartás

Előny:

  • Gépjármű értékesítésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Értékesítésben szerzett ismeretek
  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely
  • Tanulási lehetőség a legjobb értékesítőktől
  • Vezetői támogatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Több szintű jutalékrendszer

    Munkavégzés helye:

  • Miskolc – Opel Sajó

Amennyiben megfelel a fenti elvárásoknak és örömmel csatlakozna az Opel Sajó csapatához, amely megnyerte az Opel Magyarország minőségi Márkakereskedés és Márkaszerviz díját, úgy örülnénk jelentkezésének! Fényképes önéletrajzát e-mailben az alábbi címre várjuk: nagymate@opelsajo.hu