Gépgyártás technológus (91 látta)

Gépgyártás technológus állásajánlat

Az alábbi pozícióra keresünk kollégát: Gépgyártás technológus

Munkavégzés helye: MOLDPROG Kft., Budapest, 21. kerület

Munkaidő: teljes munkaidő

Feladatok:

  • Futó technológiai utasítások felügyelete, aktualizálása
  • Új gyártmányok technológiai utasításának készítése
  • Műszaki rajz (munkadarab rajz) alapján időkalkuláció készítése
  • Termelésirányítási program kezelése

Elvárások:

  • Legalább szakirányú középfokú végzettség
  • Magabiztos, felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Problémamegoldó képesség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Angol/Német nyelvtudás előny de nem feltétel
  • Két műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Változatos munka
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil háttér
  • Fiatalos munkakörnyezet

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, fényképpel ellátott önéletrajzát, bérigény megjelölésével a következő e-mail címre várjuk:

info@moldprog.hu

Bővebb felvilágosítást az alábbi telefonszámon kérhet:

+36 30 9 724 724

+36 1 427 00 00

ÁLLÁS LEJÁRT