Gépészmérnök (127 látta)

XXI. kerület Csepel Művek
2018-10-16

Intertechnika Kft.

Budapesten 27 éve működő gyártó cég keres

gépészmérnök

pozícióba munkatársat azonnali munkakezdéssel

Feladatok:

  • Árajánlatok készítése vevői igények alapján
  • Vevői kommunikáció
  • Vevők, kollégák műszaki támogatása
  • Szakmai és értékesítési tanácsadás telefonon, írásban és személyesen is
  • Vevői rendelések feldolgozása, ellenőrzése
  • Árkalkulációk készítése
  • Műszaki specifikációk készítése
  • Műszaki rajzok, 2D és 3D dokumentációk készítése ajánlatokhoz, gyártáshoz
  • Gyártás támogatása
  • Saját fejlesztésű vállalatirányítási rendszer használata

Elvárás:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Kreativitás
  • Önálló munkavégzésre és csapatjátékra való képesség
  • Rendszerszemléletű gondolkodás
  • Jó elemző készség
  • Solid Works tervezőprogram ismerete előny

Tapasztalat:
Szakmai tapasztalat előny, de nem elvárt

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • stabil vállalati háttér
  • fiatalos csapat
  • 8 órás főállású munkaviszony
  • versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:
Budapest, XXI. kerület Csepel Művek.

Fényképes önéletrajzát küldje bérigény megjelölésével az ab@intertechnika.eu e-mail címre.
Mobilon a 06209160486 telefonszámon jelentkezhet.

ÁLLÁS LEJÁRT