frontend fejlesztő (76 látta)

Budapest III. kerület
2018-04-11

IZGALMAS FELADATOK, INSPIRATÍV KÖRNYEZETBEN

Innovatív termék, szakmailag minőségi csapat. Világos elérhető célok garantált sikerélmény

Új, hatékony megoldások keresése, folyamatos refactoring & optimalizálás

Ha van jobb, kreatívabb, hatékonyabb megoldásod, mutasd meg, és szívesen beépítjük a munkafolyamatainkba

Getting Things Done. Shipping Code. Kézzelfogható eredményeket szállítunk

Jól definiált, könnyen értelmezhető, kezelhető taskok, átláthatatlan, bonyolult feladatkupacok helyett

KIRÁLY KÖRÜLMÉNYEK

Agilis fejlesztőcsapat, SCRUM módszertan, önálló munkavégzés

Profi eszközök, amik a munkavégzésedhez kellenek

Fejlődés és folyamatos tanulás. Alapelvek gyakorlatban

Izgalmas technológiák éles üzemben

ELVÁRÁSOK

Elvárt tapasztalatok:

Javascript 3+ év

React 1+ év

ES6 1+ év

SCSS 1+ év

CSS3 2+ év

HTML5 3+ év

Git 1+ év

OOP 3+ év

Webpack 1+ év

VÁRJUK JELENTKEZÉSED HA,

Van legalább 5 év programozói tapasztalatod

Rendelkezel verziókezelési ismeretekkel

Stabil React és Redux ismeretekkel és tapasztalattal rendelkezel

Legyen erős Javascript ES6 tapasztalatod

Használtál már webpack-et

Tapasztalat SASS/SCSS fejlesztésben

Rendelkezel magabiztos HTML5, AJAX ismeretekkel

Stabil OOP paradigma, tervezési minta ismereteid vannak

EZEN KÍVÜL ELŐNY HA,

Dolgoztál már projekt csapatban

Használtál már konténer kezelőt (docker)

Dolgoztál már TDD-ben

Foglalkoztál már nagy adatmozgatassal és terhelt rendszerek fejlesztesében

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest (Flórián tértől pár percre)