Forgalomirányító (122 látta)

A Dél-dunántúli Közlekedési Központ Zrt. keres forgalomirányító munkakör betöltésére munkavállalót szekszárdi telephelyre

Feladatok:

  • kapcsolattartás az autóbuszvezetőkkel, autóbusz-állomásvezetőkkel
  • munkavállalók időadatainak nyilvántartása
  • PAV II-vel kapcsolatos feladatok ellátása
  • jogosítványok érvényességével kapcsolatos feladatok intézése
  • részvétel a vezénylés kialakításában

A jelentkezővel szemben támasztott elvárások:

  • érettségi bizonyítvány (előnyt jelent: Közlekedési Szakközépiskolai végzettség vagy Közlekedési Technikusi oklevél)
  •  felhasználói szintű számítógépes ismeret (excel, word)

Amit kínálunk:

  • versenyképes havi jövedelem
  • jubileumi jutalom
  • béren kívüli juttatások
  • ingyenes utazás
  • üdülési lehetőség
  • egyéb szociális támogatások.

További információ: Kovács Gábor 74/511-231

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajzzal a molnargabor@ddkk.hu címre várjuk június 15-ig