FOLYAMATOS SZOLGÁLTATÁS FELELŐS MUNKATÁRS (24 látta)

68 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, több mint 1100 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét.

A több mint 29 éves múlttal rendelkező Vöröskő Kft. a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

VESZPRÉMI KÖZPONTUNKBA

FOLYAMATOS SZOLGÁLTATÁS FELELŐS

MUNKATÁRSAT KERESÜNK!

Feladataid:

  • Készpénz logisztikai szolgáltatás
  • Irodaszer, nyomtatvány rendelés
  • Mobiltelefon flotta ügyintézése
  • Takarító és tisztítószer rendelés
  • Ital, kávé, snack automata ügyintézése
  • Asszisztensi feladatok ellátása

Elvárásaink:

  • MS Office csomag felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Jó terhelhetőség

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil cégháttér
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:Veszprém

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küld el önéletrajzod az alábbi linkre kattintva: