Főkönyvelő (54 látta)

Debrecen, Nyíregyháza
2018-04-12

Főkönyvelő (távmunka)

A cégcsoporthoz tartozó szervezetek pénzügyi, számviteli, adózási, bérszámfejtési és munkaügyi feladatainak felügyelete, koordinálása és a végrehajtásban részt vevő főkönyvelő munkatársat keresünk.

Feladatok, felelősségi körök:

  • teljes körű könyvelés, bérszámfejtés, adóbevallások határidőre történő elkészítése;

  • havi, évközi, éves zárások számviteli feladatainak elvégzése, szakmai koordinálása, éves beszámolók elkészítése;

  • hatósági ellenőrzések támogatása, lebonyolítása;

  • szakmai segítségnyújtás a pénzügyi munkatársak számára, munkájuk ellenőrzése;

  • a könyvviteli folyamatban résztvevő pénzügyi, számviteli munkatársak irányítása, szakmai támogatása, munkájának rendszeres ellenőrzése;

  • adó és számviteli jogszabályok változásának nyomon követése, betartatása;

  • szerződések pénzügyi-gazdasági tranzakciók jóváhagyásában való részvétel;

  • a számviteli szabályzatok elkészítése, aktualizálása, valamint azok végrehajtásának ellenőrzése;

  • alkotó részvétel a vezetői döntések előkészítésében, pénzügyi-gazdasági tranzakciók tervezésben, adó optimalizálás, az ügyvezetés rendszeres tájékoztatása, jelentések készítése;

  • Feladatát a cégcsoport közös Nagy Machinátor vállalatirányítási és IBM Lotus Notes csoportmunka szoftverei használatával végzi.

Szakmai és személyi követelmények:

  • regisztrált mérlegképes könyvelői szakképesítés;

  • számviteli, adó és pénzügyi szabályok naprakész ismerete;

  • könyvelésben, beszámolók, adóbevallások önálló elkészítésében szerzett gyakorlat;

  • vállalatirányítási rendszer és irodai programok hatékony használata;

  • jó kommunikációs készség szóban és írásban is;

Amit kínálunk:

  • alkalmazás megbízási jogviszonyban (számlaképesség nem követelmény);

  • munkavégzés helye: távmunka, heti rendszerességgel történő személyes megjelenés a nyíregyházi irodában;

ÁLLÁS LEJÁRT