Fogászati röntgen asszisztens munkatárs (144 látta)

Radio Dental Extra Kft Fogászati Röntgen és CBCT centrum

Fogászati röntgen asszisztens munkatársat keresünk

A Radio Dental Extra Kft Fogászati Röntgen és CBCT centrumába keresünk fogászati asszisztens kollégákat teljes munkaidőben.

Feladatok:

  • Fogászati röntgenfelvételek elkészítése

Munkavégzés helye:

Budapest VIII., I. kerület

Elvárások:

  • Minimum egészségügyi végzettség
  • Minimum alap szintű Angol és/vagy Német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Ügyfélorientált attitűd
  • Nagyfokú önállóság
  • Gyors problémamegoldó készség, rugalmasság
  • Precíz, megbízható munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Önálló, felelősségteljes munkát hosszú távra
  • Korrekt, bejelentett, versenyképes jövedelmet

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció és bérigénye megjelölésével kérjük, küldje az egeszsegugyi2016@gmail.com  e-mail címre.

ÁLLÁS LEJÁRT