FŐÉPÍTÉSVEZETŐ (68 látta)

Főépítésvezetőt keresek 100-250 lakásos házak építéséhez kiemelt bérezéssel budapesti munkavégzésre egy jól prosperáló, remek csapattal rendelkező kivitelező céghez.

Főbb feladatok:

  • kivitelezés teljes megvalósítása, a megrendelői szerződésben foglaltakban megfelelően
  • alvállalkozói és beszállítói tendereztetésekben való aktív részvétel, vállalkozókkal tárgyalások lebonyolítása, javaslattétel
  • szerződéskötés lebonyolítása alvállalkozókkal, beszállítókkal
  • folyamatosan ellenőrzi a kivitelezés teljes menetét
  • alvállalkozói kooperációk levezetése
  • ütemterv készítése
  • termelési előkészítő és építésvezetők munkájának irányítása
  • teljesítés igazolások ellenőrzése, jóváhagyása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • építőipari felsőfokú végzettség
  • lakóépületek építésében való tapasztalat
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • FMV/A jogosultság

Amit kínálunk:

  • magán egészségbiztosítás minden kollégának
  • meleg ebéd (választható menüből)
  • jó hangulatú, kellemes légkör
  • versenyképes fizetés, bónusz lehetőség

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal Banga Adrienne HR-tanácsadónál lehet.

ÁLLÁS LEJÁRT