Értékesítő munkatársat keres egy nagy múltra visszatekintő nemzetközi cégcsoport. (135 látta)

Értékesítő munkatársat keres egy nagy múltra visszatekintő nemzetközi cégcsoport. Jelenleg 15 országban vagyunk jelen, Magyarország 1992 óta része a vállalatcsoportnak. Öt éve piacvezetőként, megbízhatóan, stabilan és kiszámítható módon végezzük munkánkat. Légy Te is csapatunk tagja.

Feladatok (minden végezhető Home Officeban):
Meglévő ügyfelek új igényeinek kiszolgálása
Meglévő ügyfelek tájékoztatása
Új ügyfelek elérése

Elvárásaink:
Minimum középfokú végzettség
Kiváló kommunikáció és konfliktuskezelési készség
Siker orientált hozzáállás
Önálló, precíz munkavégzés
Vállalkozói szemlélet
Előny:
Felsőfokú végzettség
Angol, német nyelvtudás
Értékesítésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
Rendszeres gyakorlatorientált képzés
Nemzetközi Vezetői Akadémia
Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség
Rugalmas munkaidő
Kimagasló jövedelem
Nemzetközi incentive utazások évente 3-5 alkalommal
Nemzetközi karrier

ÁLLÁS LEJÁRT