Értékesítő munkatárs (45 látta)

Ha úgy érzed, eredményesen tárgyalsz, talpraesetten kezeled az értékesítéssel járó kihívásokat, és megállnád a helyed értékesítőként, jelentkezz hozzánk!

A Vidanet hivatalos partnereként értékesítő munkatársat keresünk Kapuvárra az alábbiak szerint:

Feladatok:

A munkakör két fő területből áll:

– egyrészt a meglévő és új ügyfelek felkeresése telefonon keresztül és személyesen (lakossági és céges ügyfelek egyaránt)

– másrészt az ügyfélszolgálatra beérkező ügyfelek kezelése

A Vidanet szolgáltatásainak értékesítése, valamint az értékesítések rögzítése

Leendő kollégánk:

– legalább középfokú végzettséggel rendelkezik

– ügyfélközpontú, kiváló problémamegoldó képesség jellemzi

– önálló, megbízható, munkájára igényes

– pozitív kisugárzása az értékesítéshez elengedhetetlen versenyszellemmel párosul

– előnynek számít az értékesítésben szerzett tapasztalat

Amit biztosítunk:

– versenyképes juttatási csomag (fix alapbér, cafeteria és jutalék)

– hosszú távú munkalehetőség teljes munkaidőben

– folyamatos szakmai fejlődési lehetőség változatos munkakörben

– önálló, felelősségteljes munkakör

Ha szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, jelentkezz hozzánk önéletrajzoddal az ertekesito.kapuvar@kspartner.hu e-mail címen!

Jelentkezési határidő: 2018.07.29.

ÁLLÁS LEJÁRT