ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRS (109 látta)

Kossuth Lajos utca 12.
2020-02-14

Legyél Telekommunikációs tanácsadó és értékesítő a Magyar Telekom hivatalos Partnerénél!
Új kollégából vezető értékesítő? Nálunk lehetséges! Építsd a karriered a Telekom hivatalos Partnerénél értékesítő munkatársként!
#ilovemyjob #szeretemamunkám #lifegoals #életcélom

Partner cég: Elastic’91 Kft.
Üzlet, helyszín: Balatonfüred, Kossuth Lajos utca 12.

AZ ALÁBBI FELADATOKBAN SZÁMÍTUNK RÁD:
– Élményt nyújtó ügyfélkiszolgálás, a Telekom termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése
– Konzultatív, ügyfél igényeire szabott tanácsadás
– Eszközök, online szolgáltatások bemutatása az ügyfeleknek
– Panaszok, reklamációk kezelése

TÉGED KERESÜNK, HA:
– Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
– Kiválóak kommunikációs és problémamegoldó készségeid
– Fontos számodra az ügyfélközpontúság
– Eredményorientált és dinamikus vagy
– Érdeklődsz és nyitott vagy a technológiai újdonságok iránt
– Precízen végzed a munkád és nem riadsz vissza kihívásoktól

ELŐNNYEL INDULSZ A PÁLYÁZÓK KÖZÖTT, HA:
– Van üzletkötői vagy értékesítési területen szerzett tapasztalatod
– Magabiztosan beszélsz angol nyelven is

MIÉRT JÓ VELÜNK DOLGOZNI?
– Fiatalos, lendületes csapat tagja lehetsz
– Teljesítményorientált, versenyképes jövedelemre tehetsz szert
– Lehetőséget adunk a legújabb készülékek, szolgáltatások kipróbálására
– Folyamatos támogatást és képzést kínálunk, hogy a legjobb lehess!

Nálunk a legmodernebb, élményt nyújtó játékos kiválasztási folyamaton mehetsz végig. Kíváncsi vagy?
Jelentkezz e-mailen a karrier@elastic91.hu címen.

ÁLLÁS LEJÁRT