Értékesítő (149 látta)

Legyél Te is  értékesítő a W-Protectnél!

Amit tudni érdemes rólunk: immár 6. éve szolgáljuk ki munkaruházati és munkavédelmi termékekkel a kaposvári régiót és a környező megyéket, egyre növekvő szakmai színvonalat és kínálatot nyújtva vásárlóinknak. Ismerkedj meg velünk a honlapunkon, a www.w-protect.hu oldalon is!

Mik lesznek a feladataid?

  • kaposvári üzletünk vásárlóinak szakszerű és teljeskörű kiszolgálása
  • a termékkínálat folyamatos biztosítása, és az üzlettér rendben tartása
  • árajánlatok készítése ügyfeleink részére
  • számlázási feladatok, pénztár kezelése
  • kapcsolattartás ügyfeleinkkel, beszállítóinkkal, partnereinkkel

Mit kérünk tőled?

  • legalább 1-2 éves értékesítői tapasztalatot (proaktív értékesítésben, nem csak ügyfélkiszolgálásban)
  • fontosnak tartjuk a belső motivációt és a fejlődési vágyat
  • értékesítői szemléletet, ügyfélközpontú hozzáállást
  • szeretjük, ha kollégáink önállóan, a legjobb tudásuk szerint látják el feladataikat
  • pozitív, megoldásközpontú hozzáállást

Miért válassz minket?

  • hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk egy folyamatosan fejlődő cég tagjaként
  • az egyéni és a közös teljesítményt negyedéves és éves bónusszal jutalmazzuk
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget nyújtunk képzésekkel, tréningekkel
  • egy összetartó, vidám és nyitott kollégákból álló csapat tagja lehetsz
  • barátságos, modern üzlet és munkakörnyezet vár nálunk

Jelentkezésedet mielőbb, de legkésőbb február 28-ig várjuk itt:

ÁLLÁS LEJÁRT