Értékesítési vezető (79 látta)

A jelenleg már 6 irodát sikeresen működtető Lido home ingatlan, 2011 óta a balatoni ingatlanpiac meghatározó szereplője.

Az értékesítési folyamatok magasabb szintű támogatása érdekébenkeszthelyi irodánkba,

Értékesítési vezető

munkatársat keresünk!

Új vezető munkatársunk, belső integrációs és képzési programunk eredményes elvégzésével, értékesítési vezetője lesz a keszthelyihévízi irodához tartozó működési területnek.

Amit nyújtunk:

  • európai szintű, modern munkakörülmények
  • szakmai továbbképzések, tréningek, coaching
  • keresztértékesítési lehetőségek akár az ország egész területén a Casa Network irodáival
  • egy magas érzelmi hangoltságú, támogató tulajdonosi, és vezetői csapat biztonsága
  • alkalmazotti munkaviszony
  • bejelentett alapbér, és kiemelkedő, az egyéni- és csoportteljesítményhez igazodó mozgóbér

Feladatok:

  • a már sikeresen működő értékesítési csapat irányítása, szakmai támogatása, menedzselése, értékelése
  • az ingatlanértékesítési folyamatok támogatása, nyomon követése, irányítása
  • előirányzott értékesítési tervek elérésében aktív közreműködés
  • az iroda értékesítési, gazdasági folyamatainak működtetése
  • napi – heti operatív és adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárásaink:

  • értékesítésben szerzett tapasztalat
  • csoportvezetői, vezető értékesítői múlt
  • ügyfél-orientált szemlélet
  • jó szervezőképesség és önálló munkavég
  • terhelhetőség, precizitás, lojalitás
  • jó kommunikációs képesség és együttműködési készség
  • magabiztos MS Office ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • ingatlanértékesítésben szerzett tapasztalat
  • kapcsolatrendszer, helyismeret
  • angol és/vagy német nyelvtudás
  • saját gépjármű

Munkavégzés helye Keszthely.

Kérjük, hogy fényképes önéletrajzát és motivációs levelét küldje, Szegedy Péter szakmai igazgató részére a peter.szegedy@lidohome.hu címre.

ÁLLÁS LEJÁRT