Értékesítési/referens munkatárs (63 látta)

Anubis Travel Kft.

Stabil háttérrel rendelkező, nagy múltú budapesti utazási iroda munkatársakat keres az alábbi pozícióban:

Értékesítési/referens munkatárs

Feladatok

  • utasok tájékoztatása
  • ajánlatkérések megválaszolása
  • utazási szerződések megkötése
  • a foglalással kapcsolatos feladatok elvégzése
  • repülőjegyek foglalása

Elvárások

  • legalább középfokú idegenforgalmi végzettség
  • min. 3 éves szakmai tapasztalat utasforgalmi és/vagy referatúra területen – nagy teherbírás, elhivatottság
  • kiváló kommunikációs készség
  • vidám személyiség, kellemes megjelenés
  • ügyfélközpontú szemlélet
  • önálló munkavégzés
  • foglalási rendszerek ismerete (pl. NU3) előnyt jelent
  • számítógépes ismeretek
  • dinamikus munkavégzés
  • angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit ajánlunk

  • biztos állás
  • versenyképes fix jövedelem
  • kellemes munkahelyi környezet
  • karrierfejlődési lehetőség

Munkaidő

  • teljes munkaidő

Fényképes szakmai önéletrajzzal, amelyet az allas@anubistravel.hu e-mail címre várunk. Kérjük jelentkezésnél az önéletrajzon feltüntetni a megpályázni kívánt pozíciót!