Értékesítési műszaki tanácsadó – irodai munka (101 látta)

18 éves múlttal rendelkező, nyílászárók, árnyékolástechnikai termékek, valamint egyéb kiegészítők forgalmazásával, beépítésével foglalkozó cég értékesítési műszaki szaktanácsadót keres 14. kerületi munkavégzésre.

Feladatok:

  • Vevőknek napi szintű szakmai segítség nyújtása, tanácsadás
  • Árajánlat készítés
  • Kapcsolattartás a meglévő széleskörű ügyfélkörrel
  • Dokumentáció, számlázás, nyilvántartás bonyolítása
  • Szállítási-beépítési szolgáltatások koordinálása
  • Kapcsolattartás a partnercégekkel
  • Adatszolgáltatás

Elvárások:

  • Műszaki irányú érdeklődés, végzettség
  • Építőipari (magasépítés) előélet, tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Igényes megjelenés, megbízható, precíz munkavégzés

Előnyök:

  • Nyílászáróval, melegburkolatokkal kapcsolatos tapasztalat, értékesítői tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Amit biztosítunk:

  • Megbízható, stabil háttér
  • Versenyképes fizetés + forgalom utáni bónusz
  • Közlekedési hozzájárulás
  • Azonnali munkábaállás lehetősége
  • Családias környezet

Munkavégzés helye: 14. kerület Bosnyák tértől 5 perc séta

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével az akos@bonfa.hu email címen.

ÁLLÁS LEJÁRT