Értékesítési munkatárs (77 látta)

A Konténer Hungária Kft. Érdi központi telephelyére

Értékesítési (Sales) területre

kollégát keres 2018.03.26-ai kezdéssel.

A logisztikai szektorban 15 éve dinamikusan fejlődő Cégcsoport tengeri konténerek kereskedelmével és átalakításával foglalkozik Érden, a Ridge Parkban megnyitott 10.000 nm-es központi telephelyére.

Amit kínálunk:

  • Heti 40 órás, határozatlan idejű munkaviszony
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Céges autó / mobiltelefon /laptop
  • Stabil háttér, nemzetközi beágyazottság
  • Hosszútávú fejlődési és tanulási lehetőség
  • Döntéshozatalban való részvétel
  • Változatos feladatok

Napi feladatok:

  • Tengeri konténerek, irodakonténerek, egyedi konténerek értékesítése központi telephelyen és ad hoc jelleggel budapesti depókon
  • Értékesítéssel kapcsolatos hívások hatékony kezelése
  • A kínálatban szereplő konténerek bemutatása, értékesítése ügyfelek részére napi szinten
  • Teljeskörű ajánlatok készítése meglévő vagy új ügyfele részére a beérkező ajánlatkérésekre (nem “direct sales” tevékenység)
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, műszaki és egyéb szakmai kérdések megválaszolása
  • Adásvételi és bérleti szerződések elkészítése
  • Az értékesítéshez kapcsolódó logisztikai és számlázási feladatok elvégzése
  • Értékesítési riportok, értékesítéshez kapcsolódó adminisztráció vezetése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség vagy középfokú végzettség (legalább 2 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal)
  • Kereskedelmi tevékenységhez szükséges beállítottság (“soft skill”)
  • Proaktív, megbízható személyiség (“csapatjátékos”)
  • Jó kapcsolatteremtő képesség
  • Folyamatos tanulási és fejlődési igény
  • Ipari/ logisztikai tevékenységben szerzett tapasztalat

Előny:

  • Érd környéki lakóhely (Érd, Százhalombatta, Budaörs, Törökbálint stb.)
  • Ipari termékek értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Tengeri konténerek és nemzetközi folyamatok /trendek ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • Fejlett probléma megoldó képesség

Munkavégzés helye: 2030 Érd, Ridge Park, Fiastyúk utca

Fényképes önéletrajzát a jelentkezes@kontener.hu e-mail címre várjuk, hosszútávra keresünk kollégát, kezdés időpontja 2018. Március 26.

Várjuk jelentkezését!

www.kontener.hu

ÁLLÁS LEJÁRT