Értékesítés – sales manager (149 látta)

Értékesítés – sales manager

Feladatok:

  • Felkutatja a lehetséges hazai és külföldi partnereket
  • Folyamatos kapcsolatot tart a meglévő partnerekkel
  • Ártárgyalásokat folytat a szálloda értékesítési irányelveinek figyelembe vételével
  • Folyamatosan elemzi, értékeli a szálloda forgalmát
  • Előkészíti, bonyolítja, nyomon követi a rendezvényeket
  • Nyilvántartja a szálloda corporate szerződéseit, rendszerbe foglalja a corporate szerződéses feltételeket
  • Konkurencia-analízist végez és kiaknázza az ebből adódó lehetőségeket

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Legalább egy év szállodaipari értékesítésben és marketing területén szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • kiemelkedő kommunikációs készség és magabiztos fellépés
  • Vendégközpontúság
  • Pontos, igényes, önálló munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Amit kínálunk:

  • Színvonalas szállodai környezet
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Versenyképes fizetés
  • Fiatal, dinamikus csapat

Küldje el e-mailben fényképes önéletrajzát, motivációs levelét

ÁLLÁS LEJÁRT