ÉPÍTÉSVEZETŐ/PROJEKTVEZETŐ (111 látta)

Dimensio Mérnöki Iroda Kft.

27 éve működő, magyar tulajdonú cégcsoport munkatársat keres

ÉPÍTÉSVEZETŐ/PROJEKTVEZETŐ

munkakör betöltésére

Új munkatársunkra az alábbi feladatokban számítunk:

  • Kivitelezés helyszíni előkészítése, irányítása
  • Kiviteli dokumentációk felülvizsgálata, ütemterv készítése, betartása, betartatása
  • Kapcsolattartás az építtetővel, műszaki ellenőrrel
  • Kivitelezéshez kapcsolódó engedélyeztetések és egyéb, szerződésben vállalt feltételek biztosítása
  • Saját dolgozói létszám és az alvállalkozók – különböző szakágak munkájának összehangolása, irányítása, ellenőrzése, a teljesített munkák leigazolása
  •  Koordinációs értekezleteken való részvétel
  • Kimutatások, elszámolások készítése és kiértékelése
  • A költségoldal folyamatos nyomon követése
  • Elektronikus építési napló naprakész vezetése
  • Részvétel a megvalósult munkák átadásában, megvalósulási dokumentációk készítésében
  • A technológiával, munkavédelemmel, minőséggel kapcsolatos követelmények betartása és betartatása

Elvárásaink:

  • Felsőfokú építőipari végzettség
  • Tárgyalóképes szakmai angol nyelvtudás
  • Nagy munkabírás, önálló munkavégzés
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Kimagasló kommunikációs- és szervezőkészség
  • Nagyfokú mobilitás
  • “B” kategóriás jogosítvány
  • Saját gépjármű
  • Büntetlen előélet

Amit kínálunk:

  • Stabil, biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Önálló feladatok, szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Budapesten és Pest megyében

A fizetési igénnyel ellátott fényképes szakmai önéletrajzot és motivációs levelet az office@dimensio.hu e-mail címre várjuk.

ÁLLÁS LEJÁRT