Építésvezető (118 látta)

A mély- és magasépítéssel foglalkozó NBS Építőipari Kft.

azonnali kezdéssel

ÉPÍTÉSVEZETŐ

munkatársat keres csepeli munkaterületre.

Feladatok:

  • Kivitelezési munkák hatékony előkészítése és helyszíni irányítása
  • Alvállalkozók és anyagbeszállítók munkájának műszaki koordinálása
  • Ütemterv betartása és betartatása
  • Részvétel a munkák átadás-átvételében, megvalósulási dokumentációk készítésében

Elvárások:

  • Szakirányú, minimum középfokú végzettség
  • Minimum 2 év szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
  • Megbízható, felhasználó szintű, aktív MS Office ismeretek
  • Kiváló együttműködési, szervező- és problémamegoldó készség
  • Önállóság és határozottság

Előny:

  • Mély- és magasépítési együttes szakmai tapasztalat
  • Felelős műszaki vezetői jogosultság
  • Építő-, vagy építészmérnöki felsőfokú végzettség

Juttatások:

  • Versenyképes fizetés, laptop, telefon
  • 100%-ban legális jogviszony
  • Fiatalos légkör
  • Ingyenes lakhatás biztosítása (Budapesten kívül élők jelentkezését is várjuk!)
  • Hosszú távú fejlődési és előrelépési lehetőség

Kérjük, hogy pályázatát a fizetési igény megjelölésével küldje el részünkre az kalicz.laszlo@nbsepito.hu e-mail címre!

ÁLLÁS LEJÁRT