Építési projekt felelős és műszaki ügyintéző (98 látta)

MKM ÜVEG DESIGN STÚDIÓ Kft

Cégünk, az MKM Üveg Design Stúdió Kft. 2010-ben alakult Budapesten és mára a magyar üvegipar meghatározó szereplőjévé vált.

Síküveg feldolgozással és megmunkálással foglalkozunk, telephelyünk Budapesten, a X. kerületben üzemel 50 fővel.

Építési projekt felelős és műszaki ügyintéző

Főbb feladatok, munkák:

  • Projektekkel kapcsolatos feladatok szervezése, felügyelete
  • Projektek adminisztratív támogatása
  • Projekt feladatokkal kapcsolatos dokumentumok (kapcsolódó kimenő- és beérkező ajánlatok, előlegbekérők, szerelvénylisták, szerződések..) összegyűjtése folyamat szerint történő archiválása
  • Ajánlatkészítés (költségtervek és kalkulációk készítése)
  • Kalkulációk nyilvántartásának vezetése
  • Külső szakipari cégektől ajánlatok bekérése
  • Projektekhez kapcsolódó szerelvények, kellékanyagok megrendelési, beszerzési, készletezési folyamatainak menedzselése
  • A beszerzésekhez kapcsolódó gyártói bizonylatok bekérése és archiválása, kérésre bemutatása
  • Projekt egyeztetések, telefonos konferenciák megszervezése. Meeting jegyzőkönyvek készítése a feladatok és határidők figyelembe vételével, prezentációk készítése, adatgyűjtés
  • A projektekhez kapcsolódó erőforrások megtervezése
  • Konzultációk lefolytatása szakipari cégekkel, szakvélemény kérése
  • Tervek, javaslatok készítése a projekt megvalósíthatóságára vonatkozóan
  • Kapcsolattartás a partner szervezetekkel és a hatóságokkal
  • Szükség esetén E-napló vezetése
  • Helyszíni felmérések és egyeztetések az alvállalkozóval és az ügyféllel a teljesítés lehetőségeivel kapcsolatban
  • Szerelvények nyilvántartása és rendelése
  • A teljesítések ellenőrzése és igazolása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal (Pénzügy, GYEK)
  • Teljesítési határidők figyelése és felügyelete
  • A vezetés és ügyfelek tájékoztatása a projekt esetleges változásairól, problémáiról és az esetleges akadályokról, hibákról
  • Munkaidő hatékony kihasználása, szükség esetén jelenlét a projekt helyszínén
  • Munkájával kapcsolatos statisztikák, kimutatások készítése a vezető részére

Az álláshoz tartozó elvárások:

– Legalább 3 éves szakmai tapasztalat építőipari vagy üvegipari területen

– Legalább középfokú vagy felsőfokú végzettség

– Műszaki beállítottság, műszaki rajz ismerete

– Kiemelkedő munkabírás és terhelhetőség

– B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

– Üvegiparban szerzett tapasztalat

– Angol vagy német nyelvtudás

– Lakatos szakmában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

– Versenyképes jövedelem

– Bónusz rendszer

– Szakmai fejlődés

– Céges mobiltelefon és laptop

– Magyar vállalat megbecsült tagja

– Hosszútávú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely – Budapest, Pest megye

Az önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével a tp.erzsebet@mkmuveg.hu
email címre várjuk.