Energetikus (123 látta)

Városgondozási Zrt. Gyöngyös

Energetikus munkatársat keres

FELADATOK:

  • A társasági energiagazdálkodás beszerzési és átalakítási folyamatának felügyelete, az ezzel kapcsolatos adatgyűjtések, adatszolgáltatások és kiértékelések;
  • Energiaszolgáltatókkal való kapcsolattartás, szerződéskötés és módosítás;
  • Energia számlák ellenőrzése;
  • Illetékes hatóságok felé jelentések készítése jogszabályok követésével (MEKH, KSH);
  • Energiafelhasználásokhoz (földgáz, hő, villamosenergia, üzemanyag) kapcsolódó, ágazatonkénti költségelemzés és tervezés.

ELVÁRÁSOK:

  •  Középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség
  • MS Office felhasználói ismeretek
  • Önálló munkavégzés, problémamegoldó képesség

ELŐNY:

  • energetikus vagy gépészeti szakképzettség
  • hasonló területén szerzett tapasztalatok

Várjuk pályakezdő fiatalok jelentkezését is!

Munkavégzés helye: Gyöngyös

Jelentkezni postai úton Városgondozási Zrt. 3200 Gyöngyös, Kenyérgyár utca 17. sz.,vagy monika.mandine@vgrt.hu email címrelehet.

ÁLLÁS LEJÁRT