Élelmiszeripari termelési vezető (255 látta)

Élelmiszeripari termelési vezető

Kereskedelmi cégünk, keres logisztikai koordinátort

napi 8 órás munkavégzéssel, siófoki gyáregységbe hosszútávra.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség, bizonyítvánnyal
  • Minimum 5 éves szakmai tapasztalat/ vezetői tapasztalat élelmiszeripari területen
  • Angol nyelvtudás középfokú ismerete előny de nem feltétel
  • Vezetői kvalitás, lojalitás, jó kommunikációs képesség
  • Pontos, önálló és felelősségteljes munkavégzés, jogszabályismeret
  • Rendszerszemlélet
  • Felelősségvállalás az elvégzett munkáért
  • Stressztűrő képesség

Feladatok:

  • Gyártás, gyártástervezés
  • Beszerzések ügyintézése, beszerzési tervek készítése
  • Készletgazdálkodás
  • Az üzemre vonatkozó minőségbiztosítási (Haccp), higiéniai, munkavédelmi, tűzvédelmi előírások betartása és betartatása
  • Az üzem által végzett termelési, és egyéb adminisztratív tevékenységek felügyelete, nyilvántartások és jelentések készítése, gyártmánylapok, technológiai utasítások elkészítése
  • Konstruktív együttműködés a cégvezetéssel, munkatársakkal, a szervezet más egységeivel

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívások
  • Nagyfokú önállóság
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil vállalati háttér, főállású munkaviszony

Termékünkről bővebb információt a www.icengo.eu  weboldalunkon talál.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, pozíció és fizetési igényének megjelölésével az alábbi e-mail címre: allas@icengo.eu

ÁLLÁS LEJÁRT