Élelmiszer eladó (55 látta)

Budapest,Lövőház utca 12
2018-02-12

Halbolti eladó Hirdetés szövege:

Budapesten a II. Kerületi Fény utcai piacon lévő Halboltunkba gyakorlattal rendelkező eladó kollégát keresünk.

A leendő munkatárs feladatai:

– A vásárlók segítőkész és udvarias kiszolgálása,

– Gyors, pontos pénztári munka

– Áru átvétele, feltöltése

– Minőségbiztosítás, illetve a HACCP szabályok betartása

– Halfeldolgozáshoz kapcsolódó feladatok

– Az üzlet tisztaságának, rendezettségének folyamatos biztosítása

Elvárások:

– Iskolai végzettség: szakmunkásképző, gimnázium

– Vevőközpontú szemlélet, ápolt megjelenés

– Felelősségteljes, precíz munkavégzés

– Állóképesség,terhelhetőség

– Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat elengedhetetlen

– Önálló munkavégzés és döntésképesség Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:

– Idegen nyelv ismerete

– Halfeldolgozó vagy Bolti hentes tapasztalat

Amit kínálunk:

– Stabil háttér

– Felelősségteljes munkavégzés

– Heti 40 óra, kötött nappali munkavégzés (7:00-15:00)

– Kiemelt bérezés

– Béren kívüli juttatások

Azonnali munkakezdés

Fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével a következő e-mail címre továbbítani: zoldszfera@gmail.com

Munkavégzés helye: 1024 Budapest, Lövőház utca 12. Mammut Bevásárlóközpont (Fény utcai Piac)

ÁLLÁS LEJÁRT