Elektromos Tervező (57 látta)

A német tulajdonú, családi vállalkozásként működő  MSK Hungary nemzetközi szinten a csomagolási technológia és a robotika egyik piacvezetője. A folyamatos innovációnak, átfogó vevőszolgálatunknak és ütőképes csapatunknak köszönhetően vezető pozíciót értünk el az ipari csomagolási és a logisztikai rendszerek területén. Nyírbátori gyáregységünkben jelenleg több mint 350 munkatársat foglalkoztatunk, most  új   lehetőség nyílik az alábbi pozícióban:

Elektromos Tervező

Feladatai:

  • Az Önhöz rendelt projektek és egyedi gépek villamos tervezése.
  • Tervezéshez köthető dokumentumok elkészítése a termelés és a vevők részére
  • Az egyes projektek nyomon követése, azok dokumentálása.
  • Műszaki tanácsadás, gépek üzembe helyezése az ügyfélnél
  • Rajzok önálló olvasása.
  • Más osztályok műszaki támogatása.

Az Ön profilja:

  • Villamosmérnöki diploma (automatizálás/folyamatirányítás szak) vagy elektrotechnikusi szakoklevél.
  • CAE tapasztalat (elsősorban E-PLAN).
  • Tisztában van a gépi irányelvekkel és a gépész-specifikus biztonságtechnikákkal.
  • Termelő vállalatnál, hasonló pozícióban szerzett tapasztalat.
  • Rendszerszemléletű, strukturált gondolkodás.
  • Vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat.
  • Angol és/vagy német nyelvtudás (társalgási szint).
  • Műszaki, beszerzési tapasztalat (előny).

Amit mi kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy erős és jövőorientált családi vállalatnál
  • Innovatív, nemzetközi környezet, csúcsminőségű gépekkel és munkaeszközökkel
  • Szerteágazó feladatok és fejlődési lehetőség, kiemelkedő bérezéssel, cafeteria juttatásokkal (egészséges étkezés, sport és pihenés) és utazási támogatással kiegészítve
  • Személyre szabott nemzetközi karrierépítés lehetősége, továbbképzés támogatása
  • Gyakorlatban is működő vállalati kultúra: tiszteletteljes bánásmód, átlátható elvárások, fiatalos környezet, a tapasztalat megbecsülése

Várjuk jelentkezését!                                          Telefon: +36 42 511 130

                                                                              E-mail: hr@msk.hu

ÁLLÁS LEJÁRT