Eladói munkakörre keresünk munkatársakat, azonnali kezdéssel (116 látta)

Somfa köz 2-12.
2018-08-01

Eladói munkakörre keresünk munkatársakat, azonnali kezdéssel.

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő, fiatal, lelkes csapat tagja lenni és hosszútávra tervezel?

Küld el fényképes, szakmai önéletrajzodat az alábbi címre: info@dietabc.hu

Főbb feladatok:

  • vásárlók kiszolgálása
  • pénztárgép kezelése
  • árufeltöltés, kihelyezés
  • árazás
  • termékkövetés- szendvics készítés, kávékészítés- cukrászati termékek kiszolgálása

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • stabil hátterű cég, hosszú távú munkalehetőség
  • kellemes, biztonságos munkakörnyezet
  • jó munkahelyi légkör

Elvárások:

  • érettségi vagy bolti eladói szakiskola /szakközépiskola
  • bolti eladói gyakorlat
  • igényes, önálló munkavégzés
  • megbízhatóság, kreativitás, terhelhetőség és jó állóképesség
  • erkölcsi bizonyítvány, egészségügyi alkalmasság
  • alapfokú számítástechnikai ismeret
  • táplálékallergia témakörben jártasság előnyt jelent

Munkahelyi címek: 1091 Budapest, Üllői út 149, illetve 1107 Budapest, Somfa köz 2-12.

ÁLLÁS LEJÁRT