Egyetemisták, főallásúak figyelem! (149 látta)

Pénzügyi cég pécsi kirendeltségéhez keres részmunkaidős pozíció betöltésére jó megjelenésű, kiváló kommunikációs készséggel rendelkező munkatársakat. Elsősorban egyetemisták,frissen érettségizett diákok rendelkezők jelentkezését várjuk.

Feladatok:
– ügyfelekkel való kapcsolattartás
– szerződések kezelése
– adminisztráció

Amit kínálunk:
– hosszú távú munkalehetőség
– előrelépési lehetőség
– ingyenes képzések
– magas, versenyképes jövedelem

Elvárásaink:
– legalább középfokú végzettség,
– kiemelkedő kommunikációs készség,
– nyitott személyiség,
-jó megjelenés

Előny, de nem feltétel:
-pénzügyi területen szerzett tapasztalat
-B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye: Pécs és vonzáskörzete

Meglévő tagjaink fiatalos, motivált, nyitott, kiválóan kommunikáló, empatikus emberek. Ha Ön is hasonló tulajdonságokkal rendelkezik és állásajánlatunk felkeltette az érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát az allas.hirdetes.pk@gmail.com e-mail címre.

ÁLLÁS LEJÁRT