Egészségügyi Asszisztens – ALVÁSDIAGNOSZTIKA (181 látta)

Egészségügyi Asszisztens – ALVÁSDIAGNOSZTIKA

Szegedi telephelyű alvászavar központ keres azonnali kezdéssel alvásdiagnosztikai asszisztensi feladatok ellátására egészségügyi végzettségű munkatársat, teljes- vagy részmunkaidőben.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • éjszakai alvásdiagnosztikai vizsgálatok elvégzése
  • vizsgálatok előkészítése, az ehhez kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • a vizsgálatra érkező betegek fogadása, irányítása, ellátása
  • nappali adminisztráció, leletgépelés

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • egészségügyi általános ápoló, szakápolói képesítés (középfokú)
  • diplomás ápolói képesítés előny
  • EEG szakvizsga előny
  • intenzív osztályos ápolói tapasztalat előny
  • Windows és MS Office számítógépes környezet gyakorlott használata
  • jó problémamegoldó képesség, jó szervezőképesség, jó kommunikációs képesség

Munkavégzés:

  • Teljes munkaidő esetén a feladatok ellátása heti váltott műszakban:
  • 1 hétig 5 x éjszaka 18.30-6.30 óra között, 12 órás műszakban majd
  • 1 hétig 5 x délelőtt 6.30-10.30 óra között 4 órás műszakban történik;
  • Részmunkaidő esetén:
  • hetente 5 x éjszaka 18.30-6.30 óra között
  • munkavégzés helye: Szeged, Kálvária sgt. 57.;
  • munkavégzés formája: alkalmazotti jogviszony
  • bérezés: megegyezés szerint

A munkakör ellátásához szükséges alvásdiagnosztikai szakismeretek könnyen elsajátíthatóak, és az ehhez szükséges képzést biztosítjuk.

Jelentkezését motivációs levele kíséretében, fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelöléssel a karrier@somnocenter.hu e-mail címre küldje, „Szeged alvásdiagnosztikai asszisztens” tárgymegjelöléssel.

ÁLLÁS LEJÁRT