EGÉSZSÉGÜGYI ASSZISZTENS – ALVÁSAMBULANCIA (94 látta)

Budapest, I. kerület
2020-02-10

EGÉSZSÉGÜGYI ASSZISZTENS – ALVÁSAMBULANCIA

A SomnoCenter Alvászavar Központ a magán egészségügyi szektorban alvászavarok diagnosztikájával és terápiás kezelésével foglalkozik, amelynek I. kerületi budapesti központjába keresünk egészségügyi asszisztens munkatársat, azonnali kezdéssel.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Otthon végzendő diagnosztikai vizsgálatok eszközeinek kiadása, visszavétele, adminisztrálása
  • A központba személyesen érkező páciensek fogadása, felkészítése a vizsgálatokra, szakmai kérdések megválaszolása (recepció);
  • Az orvosi munka támogatása; betegadminisztráció, vényírás;
  • Szükség szerint számlák kiállítása a páciensek felé, pénzkezelés.
  • Szükség szerint a bejövő telefonhívások fogadása, melynek keretében a szolgáltatásainkkal kapcsolatos tájékoztatás adása, betegelőjegyzés kezelése, meglévő ügyfelek ügyeinek intézése; az esetlegesen nem fogadott telefonok visszahívása;
  • Szükség szerint e-mailben érdeklődők tájékoztatása, számukra időpont kiadása, előjegyzések kezelése;

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Legalább középfokú egészségügyi végzettség (egészségügyi szakközép/érettségi)
  • 1-3 év tapasztalat előny, de pályakezdőket is várunk
  • Kommunikációképes alapszintű angol nyelvtudás előny
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Windows, Office)
  • Ügyfélorientált hozzáállás, kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség, segítőkészség, értő figyelem, empátia szóban és írásban
  • Precíz, terhelhető, munkájára igényes, megbízható személyiség
  • Ápolt, igényes megjelenés

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • hosszútávú, nyugodt munkahely
  • teljes munkaidőre bejelentett állás

Munkavégzés helye:

  • Budapest, I. kerület

Jelentkezését motivációs levele kíséretében, fényképes önéletrajzzal a karrier@somnocenter.hu e-mail címre küldje, „SC Budapest egészségügyi asszisztens” tárgymegjelöléssel.

TERÜLET: EGÉSZSÉGÜGY, EGÉSZSÉGÜGYI ASSZISZTENS, EGÉSZSÉGÜGYI SZAKEMBER