CO Hegesztő állás kiemelt bérezéssel! (114 látta)

Veresegyházon működő pótkocsigyártó üzemünkbe
CO hegesztőket keresünk kiemelt bérezéssel!

Feladatok:
• acélszerkezetek készre-hegesztése aktív védőgázas fogyóelektródás technológiával (135-ös eljárás)

Elvárások:
• szakirányú végzettség,
• megbízható, önálló munkavégzés,
• elszámolás a teljesített munkafeladatokkal

Előny:
• minősített hegesztő bizonyítvány
• lakatos/hegesztő üzemben szerzett tapasztalat
• kötött pályás daru gépkezelői jogosítvány,

Amit kínálunk:
• szaktudástól és teljesítménytől függő bérezés,
• napi 8 óra, teljes bejelentett állásban,
• gyakorlatorientált szakmai és személyes fejlődési lehetőség, szakmai támogatás

Munkavégzés helye:
• Veresegyház

• tel.: +36 (30) 529-1367
• E-mail: allas@stahl-volanspec.hu

Tulajdonságok
Helység: Veresegyház
Kategória: Gyártás / termelés / mérnök
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Szükséges nyelvtudás: nem igényel
Munkakör megnevezése: Hegesztő
Cégnév: Stahl-Volánspec Kft.

ÁLLÁS LEJÁRT