CNC Gépkezelő (92 látta)

A német tulajdonú MSK Hungary a nemzetközi csomagolási technológia és robotika úttörője. Több mint 350 főt foglalkoztató nyírbátori gyáregységünk egyik jelenleg nyitott pozíciója:

CNC Gépkezelő

Feladatok:

  • CNC gépek előkészítése és kezelése
  • Minőségi alkatrészek legyártása
  • A gép, a megmunkálandó és a megmunkált elemek ellenőrzése
  • Rajzok önálló olvasása

Az Ön profilja:

  • CNC marós végzettség, CNC programozási végzettség előny
  • 2-3 év releváns tapasztalat, ami előny, de nem feltétel
  • Marós eszközök ismerete és használata
  • Műszaki rajzolvasási készség
  • Precizitás, igényesség, megbízhatóság és együttműködő készség
  • Hajlandóság több műszakos munkarendben dolgozni

Amit mi kínálunk:

  • Teljesítményorientált bérezés, teljesítmény bónuszok.
  • Támogatott egészséges étkezés, családi rendezvények, a munkáltató által támogatott pihenési és sportolási lehetőség a helyi wellness és gyógyfürdőben.
  • Útiköltség hozzájárulás, biztosított munkaruha.
  • Stabil vállalat, stabil munkahely.
  • Fiatalos légkör a tapasztalt megbecsülésével.
  • Korszerű géppark és munkaeszközök.

Jelentkezzen most!

Telefon: +36 42 511 131

E-mail: hr@msk.hu

ÁLLÁS LEJÁRT