Cin Cin Amica eladó (113 látta)

Eladó munkatársakat keresünk! Jelentkezz, ha életvidám, kedves és rugalmas vagy. Lehetsz pályakezdő, a lényeg, hogy lelkiismeretesen dolgozz és tudj csapatmunkában részt venni!

Feladatok:

  • A vásárlók számára maximálisan segítőkész és udvarias tanácsadás és értékesítés
  • Kasszakezelés
  • Polcok feltöltése áruval, árazás, raktárakban szakosított rend kialakítása
  • Árukezelés és arculat kialakítása

Az álláshoz tartozó elvárásaink:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Megbízhatóság, önállóság, vevőközpontúság, barátságos, mosolygós személyiség
  • Motiválni és lelkesedni tudó személyiség
  • Rugalmasság
  • Fejlett kommunikáció

Amit kínálunk:

  • Főállású munkaviszony
  • Egy stabil cég által nyújtott stabil háttér
  • Kihívás és fejlődési lehetőség
  • Fix fizetés
  • Jelentkezés fényképes Önéletrajzzal job@cincinamica.com email címen “Eladó munkatárs” tárggyal. Munkavégzés helye: (Ferenciek tere, Deák tér, Nyugati pu.)
ÁLLÁS LEJÁRT