Call Center Operátor (45 látta)

Budapest XI. kerület
2018-05-09

CALL CENTER OPERÁTOR pozícióba keresünk munkavállalókat, azonnali kezdéssel.

A leendő munkatárs feladatai:

  • bejövő, ügyfélszolgálati hívások fogadása
  • kimenő hívások indítása (nem hideghívás)
  • ügyfelek teljes körű tájékoztatása
  • különböző szolgáltatások, termékek bemutatása telefonon keresztül
  • a munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív tevékenységek ellátása

A munkakör betöltésének feltételei:

  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • kiváló kommunikációs készség, meggyőző személyiség
  • nyitottság, rugalmasság
  • Call Center területén szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel

Amit ajánlunk:

  • garantált fix órabér
  • professzionális irodai környezet
  • barátságos légkör
  • képzés, oktatás

Munkaidő: 6-8 órás munkavégzés (csúsztatott munkarend: 8:00 -19.00 óra közötti időtartamban)

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el bérigénnyel ellátott szakmai-fényképes önéletrajzát, a “Call Center Operátor” pozíció megjelölésével, az alábbi e-mail címre: job@max.hu

ÁLLÁS LEJÁRT