Call Center munkatárs (546 látta)

Kiskunhalas
2021-04-23

Call Center munkatárs

Fix: 150.000,- Ft/hó nettó jövedelem

Call centeres asszisztens munkatársat keresek, napi 8 órában!

 Feladatok:
  • Telefonos tájékoztatás új és meglévő partnerek részére, elérhető új szolgáltatási lehetőségekről
  • Hideg és meleg hívások indítása
  • Ügyféligények rögzítése számítógépes rendszerben
  • Kapcsolódó adminisztratív tevékenységek, adategyeztetés és ellenőrzés elvégzése
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Számítógépes ismeretek
  • Magas szintű kommunikációs készség
  • Célorientált, önállóan dolgozni tudó, proaktív, dinamikus személyiség
  • Jó kifogás kezelés és probléma megoldó képesség
Amit kínálunk:
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség egy piacvezető vállalatnál.
  • Fix 150.000 Ft/hó nettó jövedelem.
  • Továbbfejlődési lehetőség munkában és jövedelemben.
Munkavégzés helye:

Kiskunhalas

Fényképes önéletrajzzal a munkakör megjelölésével a következő e-mail címen: bacska.kti@gmail.com

ÁLLÁS LEJÁRT