Bútorasztalosokat keresünk Ausztriába (134 látta)

Felső-Ausztria
2020-09-16

Osztrák partnerhez keresünk a következő pozícióba munkaerőt német nyelvtudással:

Bútorasztalos

Munkavégzés helye: Ausztria, Felső-Ausztria

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség előny, de nem feltétel
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Műszaki rajzok és tervek olvasásának képessége
  • Önálló munkavégzés
  • Saját autó munkába járáshoz
  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás és szaknyelv ismerete

Feladatok:

  • Bútorgyártás rajz után (asztalok, szekrények, konyhabútorok)
  • gépek kezelése, működtetése (körfűrész, gyalu, csiszológép stb.)
  • kis és nagy szériák gyártása
  • késztermékek ellenőrzése

Amit nyújt az osztrák munkáltató:

  • Osztrák kollektív munkaszerződés (azaz osztrák biztosítás, bejelentés)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fizetés nettó min. €2000-2200/hó + túlóra
  • Osztrák munkáltató által biztosított és fizetett szállás
  • +13. és 14. havi bér