Büfé eladó (331 látta)

Budapest, XI. ker.
2020-02-03

Műegyetemi Hallgatói Kft.

Büfé eladó

A Műegyetemi Hallgatói Kft. felsőoktatási intézményben üzemeltetett büféibe keres vendéglátó eladót.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Mosolygós, barátságos, vendégközpontú szemlélettel dolgozó kollégát keresünk aki igényes önmagára, a környezetére, és az általa végzett munkára. Jól kommunikál a vendégekkel, pozitív hozzáállással kezeli a felmerülő kéréseket, panaszokat

  • Kereskedelmi és szolgáltatási, vendéglátó-ipari végzettség
  • A szakma, valós elhivatott szeretete
  • Szándék a jó csapat kialakítására
  • Megbízhatóság

Feladatok:

  • Áruk megrendelése, mennyiségi és minőségi átvétele
  • Italkészítő gépek és eszközök kezelése, tisztán tartása
  • Pultok feltöltése, szendvicsek készítése
  • Kommunikáció a vendégekkel, rendelés felvétele, vendégek kiszolgálása
  • Pénztárgép kezelése
  • Nyitás előtti előkészületek elvégzése (pl. takarítás, árukészlet átnézése)

Szükséges tapasztalat:

  • Hasonló pozícióban, vendéglátásban szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel. Betanítunk!

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, bejelentett munkalehetőség
  • Stabil, megbízható munkahely egy lendületes, fiatalos csapattal
  • Fix munkarend, a munkaidő általában az intézmény nyitva tartásához igazodva, szabad hétvégék és ünnepnapok

Fizetés:

  • Bruttó 230 000 Ft

Munkavégzés helye:

e-mail: muhasz.allas@gmail.com

Tel:        Gömöri Szabolcs / 20 281 2485

ÁLLÁS LEJÁRT