Boltvezető (119 látta)

A

Kemikál Zrt.

Magyarország nagy múltú, építési vegyi anyagokat gyártó vállalata, nagy- és kis kereskedelmi telepére keres munkatársat,

Boltvezető

munkakörbe.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IX. kerület

Elvárások:

  • önálló, gyors és pontos munkavégzés
  • segítőkészség, csapatszellem
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • erkölcsi bizonyítvány

Feladatok:

  • kapcsolattartás a vevőkkel, területi képviselőkkel
  • megrendelések felvétele, rögzítése
  • házi pénztár kezelése
  • vevő számlák kiállítása
  • saját és idegen szállítókkal való kapcsolattartás
  • árukiadás
  • leltározás

A munkakör különösen összetett. Kereskedelmi és logisztikai feladatokat foglal magába.

Az optimális jelentkező:

  • magabiztos, kiegyensúlyozott és felelősségteljes;
  • képes gyorsan és hatékonyan dönteni;
  • átlagon felül bírja a stresszt és a monotóniát;
  • jó koncentrációs készséggel rendelkezik;
  • képes egyszerre több dologra is figyelni;
  • jó problémamegoldó;
  • legalább 3 fős csoport irányításában és vezetésében szerzett legkevesebb 2 éves tapasztalattal bír,
  • vevőcentrikusság és szakmai elkötelezettség,
  • eredményorientált személyiség,
  • önállóság, felelősségtudat és becsületes munkavégzés,
  • vezetői képességek,
  • felhasználói szintű IT ismeretek,

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • középfokú kereskedelmi végzettség, vagy középfokú végzettség és bolti eladó szakképesítés (OKJ)
  • EKÁER program ismerete

Amit kínálunk:

  • hosszú távú stabil munkahely
  • betanulási lehetőség

Fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével várjuk az

allas@kemikalrt.hu címre

ÁLLÁS LEJÁRT