Bolti eladó / pénztáros (223 látta)

Budapest IV. kerület Árpád út
2019-10-02

Cégleírás

A Szendrei Kft. egy 2001 óta működő, fodrász, kozmetikai és műkörmös termékek forgalmazásával foglalkozó, 9 üzlettel rendelkező cég. Újpesten hamarosan megnyíló tízedik üzletébe, 2 eladó munkatársat keres!

 Mit kínálunk?

  • Stabil háttér, hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Stabil, bejelentett jogviszony
  • Kiszámítható, tervezhető munkabeosztás
  • Rendezett, igényes, kellemes munkakörnyezet
  • Dolgozói kedvezmény
  • Átfogó képzés a termékekről

Feladatok

  • Az általunk forgalmazott márkák képviselete
  • Az üzlet egységes, esztétikus képének kialakítása, megtartása, árukihelyezés
  • A vásárlók magas színvonalú kiszolgálása, felvilágosítás, tanácsadás az áru kiválasztásához
  • Üzletvezetői feladatok pontos ellátása, dokumentációk vezetése
  • Pénztárgép kezelés, POS terminál használattal
  • Számítógép ismeret
  • Az üzlet tisztán tartása
  • Leltározás

Milyen embert keresünk?

  • Pontos, precíz, önálló munkavégzésre képes
  • Megbízható, rugalmas
  • Hosszútávra tervez
  • Jó munkakörülményekre vágyik
  • Számítógép felhasználói szintű ismerettel rendelkezik
  • Magára és környezetére igényes
  • Vevőorientált, emberközpontú szemléletmód jellemzi
  • Lelkes, segítőkész, kedves, pozitív személyiség

Előnyök

  • Tapasztalat előny

Az állás adatai

Állás neve:Bolti eladó / pénztáros

Hirdető: Szendrei Kft

Cím: Budapest IV. kerület Árpád út

Foglalkoztatás jellege: alkalmazott 1 fő 8 órás, 1 fő 4 órás

Szükséges nyelvismeret: Nem igényel idegennyelv-ismeretet

Munkavégzés jellege: 8 órás teljes munkaidő – főállás; 4 órás rész munkaidős

Jelentkezésként elvárt dokumentumok

  • magyar nyelvű fényképes önéletrajz
  • magyar nyelvű motivációs levél, fizetési igény megjelölésével
ÁLLÁS LEJÁRT