Biztosítási Alkusz cég irodavezetői munkakörbe keres munkatársat (106 látta)

Budapest IV. kerület
2018-11-05

Biztosítási Alkusz cég irodavezetői munkakörbe keres munkatársat

Amit kínálunk:

  • Kedves, családias légkör
  • Fix fizetés+béren kívüli juttatások
  • munkavégzés helye a cég 4. kerületi irodájában
  • Stabil, megbízható, hosszú távú munkahely

Feladatok:

  • kapcsolat tartás a partner biztosítókkal
  • ügyvezető munkájának támogatása
  • könyvelő felé leadandó anyagok összekészítése
  • ügyfélszolgálat működésének segítése
  • havi pénzügyi elszámolások készítése

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • iroda vezetési tapasztalat
  • minimum 2 év biztosítás szakmai tapasztalat
  • igényes magára és munkájára
  • precizitás, önállóság, terhelhetőség, rugalmasság,
  • számítógép felhasználói szintű ismerete (excel, word, internet)

Elbírálásnál előnyt jelenthet:

  • biztosítási alkusznál szerzett munka tapasztalat, és/vagy
  • Brokka szerződés-nyilvántartó ismerete

Fényképes Önéletrajzát várjuk az assure-man@assure-man.hu e-mail címen.

ÁLLÁS LEJÁRT